MERT SARICAN KİMDİR ?

Uluslararası Akredite Alıcı Danışmanı

Mert SARICAN, ABR®, ACP®

Türkiye'nin ilk uluslararası sertifikalı Gayrimenkul Alıcı Danışmanı olarak;

1973 yılında Feriköy / İstanbul da doğdum. Sivas ili Merkez ilçesi nüfusuna kayıtlıyım.. Lise egitimimi tamamladigim Haydarpaşa Teknik Lisesinin Makina bölümünün ardından 1995 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun oldum.

Askerligimi Teğmen olarak 1997 yılında Gölcük Donanma Komutanlığına bağlı Gölcük Askeri Tersanesinde tamamladım.

1997 yılından itibaren Telekomünikasyon sektöründe çalışmaya başladım. VODAFONE ve AVEA gibi iki önemli operatör haricinde ALCATEL, MOTOROLA ve HUAWEİ gibi uluslararası şirketlerin önemli projelerinde bölüm ve proje yöneticisi olarak çalıştım. GSM Şebekeleri Planlama ve Optimizasyonu alanındaki uzmanlığım sebebiyle Bulgaristan, Güney Afrika, Ürdün, Nijerya, Ukrayna, Almanya ve İngiltere de 1 ay ile 2 yıl arasında değişik sürelerde çalışma fırsatım oldu.

20 yıllık çalışma hayatım boyunca edindiğim tecrübe ve birikimlerimi uzun sure boyunca ilgi ile takip ettigim gayrimenkul sektorunde degerlendirmeye karar verip 2015 yılında kurumsal bir firma olan olan REMAX 'a katıldım. RE/MAX Sisteminde geçen 8 yılın ardından 2023 Şubat ayında dünya da en çok gayrimenkul danışmanını bünyesinde barındıran firma olan Keller Willams 'ın Avrupanın en büyük ofislerinden biri olan KW CADDE ofisi ile anlaştım.

Bir kız çocuk babasıyım.

Gücümü Kalite ve Müşteri Memnuniyetini temel alan çalışma tarzımdan ve her konuda bana guvenen ve destek olan dostlarımdan almaktayım.

Eğer İstanbul Kadıköy ilçesinde konut yada ticari gayrimenkul almak istiyorsanız ilgilendiğiniz bölgedeki rayiç fiyatları size verebilecek, arayışınıza uygun pazardaki tüm alternatifleri görmenizi sağlayacak sizin adınıza satıcı ile pazarlık yapacak, alım sürecinizin başından sonuna kadar yanınızda olacak bir danışman istiyorsanız beni arayabilirsiniz.. 

All Rights Reserved. Design by Webtasarims